Real Women Forum 2013

Real Women Forum 2013, 

RW forum

Co toto spojení znamená v kombinaci s tématem letošního ročníku? Skutečný úspěch ženy.

Musím říci, že zaznělo mnoho témat a mnoho rečníc se prostřídalo. A  každou z nás 300 žen, které se tohoto setkání zúčastnily nás toto setkání obohatilo v jiných směrech.

Je krásné, že každá z nás, se nacházíme na úplné jiném stupni zkušeností, znalostí, osobních pocitů a řešíme jiné skutečnosti. Ale jedno je nám společné. Jsme ženy, koluje nám v žilách stejná krev a dříve či později si projdeme podobnými životními zkušenostmi. A je pro mě neuvěřitelně inspirjící, jaká pozitivní energie a hlavně sounáležitost se vytvořila po dobu tohoto fóra  abylo cítit jak ženský kruh je silným pojítkem mezi námi.

Měla jsem možnost setkat se s neuvěřitelnými speakerkami/řečnicemi, které s námi posdílely od srdce své příběhy a tak nějak se utěšit,že to co řeším je přirozené. Že každá z nás prochází fází života, kterou má zrovna procházet a fakt, že řeším rovnováhu mezi prací a osobním životem. To že jsem někdy rozladěná a z toho zase nejšťastnější na světě a mé pocity se střídají jak aprílové počasí je přirozenou samozřejmostí většiny z nás.

Nasbírala jsem hodně inspirace a hlavně jednoduché návody na to, jak se ubírat životem v klidu a jak si najít to co mě baví. A ujistit se, že dělám dobrou věc. Že je můj život náročnější v některých okamžicích, ale jen proto, že jej takový mít chci. Že chci žít naplněným a bohatým životem a tuto zkušenost chci předávat dál.

Zdravím Vás a pokládám otázku i vám? Co pro Vás muže i ženy, čtenáře tohoto blogu znamená otázka:

Co považujete za skutečný úspěch svého života?

otázka

Více informací o Real Women Foru a také hlavně o celém Real Women projektu nalezente na blogu její zakladatelky Katariny Zacharové, mé dobré kamarádky.

Young always smiling mom of 2 boys . Finished her master degree at the Economical University in Brno (Czech Republic) country in the heart of Europe. Heading new life stage with a brand new role in my future life career. I have been working for student NGO AIESEC, playing accordion for 11 years, swimming as a competitive mono flip swimmer, singing in a teenage choir and joining different hobbies when any opportunity appeared. I love traveling and exploring new countries so that's why I have been studying abroad (Finland, Thailand), working abroad (Estonia) and daddy of my kids is from Venezuela :). I am a passionate dancer too. Now working for various projects, passionate about a vegan diet.

Posted in Seminars, Learnings, Webinars, thoughts

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Teach your kids finance management
Share stories you like with your friends
Bookmark and Share
Without flashcards play and teach your kids
No Time For Flash Cards
April 2013
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
%d bloggers like this: