Real Women Forum_Lýdia Eckhardt

Modní návrhářka, jejíž životní příběh mě zaulaj.

Screen shot 2013-04-07 at 9.59.44 AM

Jako mladá tíhla k šití, ač má vystudovanou ekonomickou školu, niky to dělat nechtěla. její manžel jí podporoval v podnikání a ze začátku i hodně dotoval. A ona, společně s ostaními “náhodami” a porevolučním úsilí si vybudovala módní značku, která je již známá po celém Slovensku a také ve světe. Její salon můžete sledovat ZDE

Lydia1

Lídia je velmi charismatickou ženou, krásnou, inteligentní s velkou pokorou. A z jejího rozhovoru jsem si vzala to, že člověk nikdy nesmí zapomenout, z jakých poměrů vycházel. Ať dosáhneme v životě čehokoliv, nikdy nezapomenmě kdo s námi byl při cestě na vrchol a kdo nám pomáhal budovat.

Lídia je velkým podpůrcem také madých návrhýřů, kteří to nemají jednoduché a proto se snaží je podporovat je při svých módních přehldíkách. 

Sama říká: “Je jeno jaký předmět podnikání si vyberete, protože všude budeme bojovat s konkurencí, sami se sebou, ale musíme to dělat srdcem”. “Úspěch se nikdy nenafouká oknem dovnitř sám”. Musíte se chopit šasnce, jakmile přichází = já jí běžela naproti.

Celoživotní moto :” Je třeba být pozitivní a BUDOVAT VZTAHY”!

Lidia

 

Young always smiling mom of 2 boys . Finished her master degree at the Economical University in Brno (Czech Republic) country in the heart of Europe. Heading new life stage with a brand new role in my future life career. I have been working for student NGO AIESEC, playing accordion for 11 years, swimming as a competitive mono flip swimmer, singing in a teenage choir and joining different hobbies when any opportunity appeared. I love traveling and exploring new countries so that's why I have been studying abroad (Finland, Thailand), working abroad (Estonia) and daddy of my kids is from Venezuela :). I am a passionate dancer too. Now working for various projects, passionate about a vegan diet.

Tagged with: , ,
Posted in Seminars, Learnings, Webinars, thoughts

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Teach your kids finance management
Share stories you like with your friends
Bookmark and Share
Without flashcards play and teach your kids
No Time For Flash Cards
April 2013
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
%d bloggers like this: