Real Women Forum_přidaná hodnota ženy v businesse

Úspěch ženy a její přidaná hodnota v businesse

tato panelová diskuse byla velmi zajímavá. Já osobně jsem se zase utvrdila, že svou cestu si musím najít sama a hlavně, že aktivní matka je lepší než pouze matka  “přebalovatelka”. Nic proti přebalování našich dětí.

business mother

Jen sama vidím a potkávám se, že ženy, které si nastaví svůj život tak, že podnikají a při tom mají rodinu jim dávají do vínku, že tento model je normální. Že maminka nemusí stát nutně jen za plotnou a že fakt, že tatínke nesedí u televize po pracovním dni, ale pomáhá mamince, které tím, že odložila děti, začíná “business day”, je neocenitelnou devízou do života.

Rady, které zazněly od přednášejících a které jsou svaté pravdy. Je jen na nás jak to budeme prezentovat  jak se prodáme na trhu práce.:

 1. Dělejte to co milujete = rodina, manžel, práce, koníčky etc.
 2. Šiřte kolem sebe optimismus, opkud budet ejen nadávat na to, že děti nespí, nebo že vás naštval manžel, pak se nic nespraví a jen otrávíte i ty kolem sebe
 3. Jděte na mateřskou, vezměte si 2 hodiny denně a věnujte je svému vzdělání a rozvoji (čtěte, koukejte na webináře, diskutujte, internet etc.)
 4. Prodejte se = zhodnottě co jste se naučili, vždyť jste super time managerky = umíte se postarat o domácnost, o děti a ještě voříte hodnotu navíc.

women

Ženy mají neocenitelný přínos pro společnost. Svou empatií a intuicí se dokáží lépe vnořit do problému a života druhých. Jsou citlivější a lépe naslouchají. Dokáží instinktivně vycítit příležitost i hrozby a jít za řešením. Proto nenechme se utlačit naším okolím a využijme naplno náš přirozený potenciál.

Young always smiling mom of 2 boys . Finished her master degree at the Economical University in Brno (Czech Republic) country in the heart of Europe. Heading new life stage with a brand new role in my future life career. I have been working for student NGO AIESEC, playing accordion for 11 years, swimming as a competitive mono flip swimmer, singing in a teenage choir and joining different hobbies when any opportunity appeared. I love traveling and exploring new countries so that's why I have been studying abroad (Finland, Thailand), working abroad (Estonia) and daddy of my kids is from Venezuela :). I am a passionate dancer too. Now working for various projects, passionate about a vegan diet.

Tagged with: , , , , ,
Posted in Seminars, Learnings, Webinars, thoughts
One comment on “Real Women Forum_přidaná hodnota ženy v businesse
 1. Monika Šebestová says:

  Dobrý den,
  velmi mě zaujal Váš článek o penězích.Jelikož se nacházíme s mužem v podobné situaci (já na mateřské,on začínající programátor),řešíme peníze víc než před tím.Chci Vás poprosit,zda byste mi mohla poslat Vaši tabulku výdajů.Pak bych se chtěla zeptat na učet “Finanční svoboda”,moc nechápu jeho smysl,o čem pojednává?
  Nemám Facebook,proto to řeším touto cestou a doufám,že budu úspěšná.
  Jinak máte moc pěkné stránky se spoustou zajímavých podnětů.
  Díky a zdravím
  Mgr.Monika Šebestová.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Teach your kids finance management
Share stories you like with your friends
Bookmark and Share
Without flashcards play and teach your kids
No Time For Flash Cards
April 2013
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
%d bloggers like this: