reflexologie, naše nohy jsou celým tělem

Reflexologie, dráhy, čakry………….magie nebo tisíce let stará známá

je to otázka. Pokud jdu za lékařem a řeknu mu výčet všech bolístek, které na sobě mám, bude řešit každou zvlášť. Toto není žádným tajemstvím v západní medicíně. tělo se řeší dle jednotlivých částí, nikoliv jako celek. I když se snažímít celkový pohled, nepůjde jim to, protože škola je takovýto přístup nenaučí.

Poslední dobou se dostávám k zásadním otázkám s ohledem na zdraví a to zvláště v době, kdy dostávám odpovědi od lékařů stylem……….to je přece normální, že každého něco bolí, ……..když tě něco bolí, tak to znamená že žiješ, ………….. Už jste slyšeli větu: Z toho si nic nedělejte touto nemocí trpý každý druhý, etc.

ALE POZOR, TENTO STAV PŘECE NENÍ NORMÁLNÍ

Bolest nás má upozornit, že naše tělo je v nerovnováze, že jsme již dříve udělali nějakou chybu, ať již v životosprávě, jídelníčku, životním stylu celkově. Stres, přepetí a jiné zátěže na nás skáčou každý den.

A proto i já osobně pro sebe i svou rodinu vyhledávám odpovědi nikoliv jen v moderní medicíně, nic proti ní, když je potřeba akutní operace, tak to jinak nejde, ale v tisícíletých moudrostech východní medicíny.

Jendou z těchto moudrostí jsou energeitcké dráhy na těle – které využívají nejrůznější léčebné metody, akupresura, akupunkruta, léčivé náplasti, masáže, etc.

Oslovila mě i metoda zdravého obouvání, kterou propaguje přes reflexní zóny pan Hanák a jeho patentovaná obuv.

Screen Shot 2014-09-15 at 11.50.07

Na soukromý seminář s panem Hanákem se teprve chystám v září, takže vám pak napíši, co jsem se dozvěděla nového a jaké poruchy tato obuv řeší.

Na jeho stránce jsem také našla tuto zajímavou interaktivní mapu, kde si rychle a účinně můžete najít reflexní body pro první pomoc. Odkaz na interaktvní mapu reflexních bodů je ZDE

reflex

Přeji vám krásný a bezbolestný den……a víte co, celý život

Young always smiling mom of 2 boys . Finished her master degree at the Economical University in Brno (Czech Republic) country in the heart of Europe. Heading new life stage with a brand new role in my future life career. I have been working for student NGO AIESEC, playing accordion for 11 years, swimming as a competitive mono flip swimmer, singing in a teenage choir and joining different hobbies when any opportunity appeared. I love traveling and exploring new countries so that's why I have been studying abroad (Finland, Thailand), working abroad (Estonia) and daddy of my kids is from Venezuela :). I am a passionate dancer too. Now working for various projects, passionate about a vegan diet.

Tagged with: , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Teach your kids finance management
Share stories you like with your friends
Bookmark and Share
Without flashcards play and teach your kids
No Time For Flash Cards
September 2014
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
%d bloggers like this: