Zákon přitažlivosti, Law of attraction

Zákon přitažlivosti…….nebo jen síla vůle?

Není tomu tak dávno, kdy jsem se díky seminářům a neustálému networkování, které mě bezmezně naplňuje dostala k poznání, že se chci potkat s paní Evou Svobodovou, Generální ředitelkou Asociace malých a středních podniků…..no a dnes stalo se.

svobodova-podnik

Věřím, že to nebyla náhoda, protože jsem si cíleně našla networkingovou akci Lenky Schánové, ostřílené networkerky a při osobním setkání s Lenkou jsem zjistila, že na její akci byla pozvána Eva Svobodová. Mé srdce zaplesalo a již jsem se těšila jak se s paní Evou seznámím a popovídám. Nakonec k tomu ale nedošlo. Přišla na networkingovou akci jen krátce a po sobě zanechala jen dobrý dojem a několik poznámek v mém notesu, ani vizitka se ke mě nedostala. Ale nevadí. Přímo od Lenky jsem si vyptala kontakt, napsala Evě a již jsme spolu měli první setkání…………….dnešní zážitek mě přivedl k myšlence, že ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI  funguje pouze za předpokladu cílené aktivity. Nikdo si nedokáže přitáhnout skvělého člověka do života, více financí, krásnější postavu nebo jen lepší vztahy, pokud na každém bodě nebude tvrdě pracovat a starat se.

Má rada zní: NEČEKEJTE CO SI PRO VÁS ŽIVOT NÁHODNĚ PŘIPRAVIL, JDĚTE SI PRO TO, CO CHCETE SAMI! JEDINĚ TAK SI MŮŽETE BÝT JISTÍ, CO OPRAVDU DOSTANETE!”

Young always smiling mom of 2 boys . Finished her master degree at the Economical University in Brno (Czech Republic) country in the heart of Europe. Heading new life stage with a brand new role in my future life career. I have been working for student NGO AIESEC, playing accordion for 11 years, swimming as a competitive mono flip swimmer, singing in a teenage choir and joining different hobbies when any opportunity appeared. I love traveling and exploring new countries so that's why I have been studying abroad (Finland, Thailand), working abroad (Estonia) and daddy of my kids is from Venezuela :). I am a passionate dancer too. Now working for various projects, passionate about a vegan diet.

Tagged with: , , ,
Posted in Business, Education, Learnings

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Teach your kids finance management
Share stories you like with your friends
Bookmark and Share
Without flashcards play and teach your kids
No Time For Flash Cards
October 2014
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
%d bloggers like this: