Spokojená žena – ženská vlna

Krásný příběh, dojemný a pravdivý

tak bych nazvala Blog a terapie od Nathalie Tothové. Moje kamarádka Blanka se snad nebude zlobit, pokud použiji do wavednešní post její slova, protože mi přijdou nejvýstižnější. A mě přišlo že má smysl dát vám vědět, že vše se dá řešit. Důležité je si jen najít svou cestu a nevzdávat se. Mít srdce a mysl otevřenou.

Blanka Fryč:

V poslední době se rojí spousta krásných článků a videjí od Mužů, kteří o ženské vlně hovoří s velkou vážností a vděčností. Tací muži v sobě mají uzdravený mužský princip a uctívají ženský princip, protože ví, že je může uzdravit, když k tomu dostane prostor. Toho samozřejmě není zatím schopen každý muž, stejně jako každá žena zatím není schopná být ve své ženské energii, ale mění se to k lepšímu a to je cílem ženské vlny- Skropit vše, co není v lásce a úctě, čili CO NENÍ V SRDCI. Je to velmi individuální působení. U někoho je to pozvolné proudění ženské energie, u jiných to může být potopa, za účelem očištění zla a násilí, kterého se muži na ženách napáchali v rodové linii až do přítomnosti. Do každého vztahu, do každé rodiny již proudí tato ženská síla a jak sami víme, Bohyně je nejen Matka Stvořitelka, ale také Udržovatelka a Ničitelka. S kterou z nich se v každodennosti setkáte záleží na historii rodu, na karmě a na množství balastu v ženské a mužské linii obou partnerů. Kterou z nich doma Muž objeví je jen vyústěním toho, co Muž potřebuje uzdravit. Takže ačkoliv může doma objevit Ničitelku, je zde pro to, aby ho uzdravila. Některému muži nestačí říct- “takhle se mnou už nikdy nemluv, bolí mne co říkáš” Pokud měl muž od svého otce a dědy například zakodováno, že ženy jsou méně než muž, komplikují mu život, jsou stvořeny k tomu, aby mu vyhovovaly, sekaly dobrotu a staraly se o jeho rozmary i na úkor svého osobního prostoru a svobodné volby, a nebo má karmickou zátěž ve vztazích k ženám, takový muž bude mít doma Ničitelku a možná vyfasuje pěstí do zubů, sbalené kufry a vypnutý telefon. Naopak zase Muž, který nemá takovou zátěž ani z rodu ani z karmy, má uzdravené své mužství, bude mít doma ženu Udržovatelku a léčitelku. Jakmile se Muž usadí ve své mužské energii a dovolí své partnerce být plně v ženské energii, může začít její krásná práce- skrze lásku, pozornost, sdílení, něhu a dotyky uzdravit to, co ještě není uzdraveno. Léčení má různý průběh

Krásný den ženy, přítelkyně, kamarádky, spolubojovnice……….prostě my 🙂

Young always smiling mom of 2 boys . Finished her master degree at the Economical University in Brno (Czech Republic) country in the heart of Europe. Heading new life stage with a brand new role in my future life career. I have been working for student NGO AIESEC, playing accordion for 11 years, swimming as a competitive mono flip swimmer, singing in a teenage choir and joining different hobbies when any opportunity appeared. I love traveling and exploring new countries so that's why I have been studying abroad (Finland, Thailand), working abroad (Estonia) and daddy of my kids is from Venezuela :). I am a passionate dancer too. Now working for various projects, passionate about a vegan diet.

Tagged with: , ,
Posted in philosophy

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Teach your kids finance management
Share stories you like with your friends
Bookmark and Share
Without flashcards play and teach your kids
No Time For Flash Cards
May 2015
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
%d bloggers like this: