Cavalírem nejen zvenčí

Kavalír, Cavalier, Gentleman, švihák……….nejrůznější definice krasavců, kteří ovšem mají své kouzlo i uvnitř.

Tuto post bych ráda věnovala své krásné, pracovité, úspěšné sestřence Marii Vaškové a jejímu příteli Petru Solerovi, kteří vdechli život myšlence Kvalírství a kolem tohoto tématu založili nejdříve krejčovský salón pro pány, následně pro dámy. Jejich heslem je, že cesta úspěchu je spojena s krásným oblečením a tak je na snadě, že obleky Cavalier Ready To Measure padnou jak ulité.

maruska a petr

Pořídila jsem také košili svému muži. Je krásné vidět, jak mu nejen sluší, ale že je jeho od knoflíčku až po kapsičku. I s vlastním monogramem.

Celá myšlenka klubu Cavalier mě zaujala i svou přidanou hodnotou a tím, že Petr s Maruškou se snaží dát do své práce maximum a také klientům zprostředkovat více než jen zážitek z módního světa. Našli cestu i k jejím duším s osobnímu rozvoji. Důkazem toho byl i večer, kdy si pozvali úžasné speakery z nejrůznějších oblastí, kteří před nás předstoupili v nádherných prostorách kavárny Lucerna. Za úžasu, úsměvu, potlesku 400 účastníků nám byly představeny příběhy slavných, životy lidí úspěšných i hodnotné myšlenky, ze kterých si každý může vzít něco do života.

zlata

Posuďte sami:

  • Ing. Pavel Velev – ředitel nadace Tomáše Bati
  • Ing. Hana Vydrová – autorka neviditelných triček – Cowert Underwear
  • Veronika Kašáková aneb “Holka z děcáku” – vede Nadaci Veroniky Kašákové pro děti z dětských domovů
  • Roman Čížek – velký guru v MLM
  • PhDr. Filip Pešán – trenér reprezentace hokejistů do 20ti let

Co jsem si odnesla z celého večera?

  1. Pro vzory nemusíme chodit nutně za hranice – hledejme ve svých řadách, je zde spousta ikon jako je třeba Tomáš Baťa, který ač vyšel 2 třídy základní školy, měl hodnoty nastavené tak, že jeho myšlenky, principy a obchodní vedení je platné navždy. Jeho cesta za úspěchem a vytvořením celosvětově úspěšné značky vedla přes bankrot první firmy, systémové změny, odevzdání, stoprocentní nasazení a tvrdé práce na sobě samém, na službě pro lidi kolem a na tvorbě systému, který pomůže lidem růst.
  2. Když máte svou myšlenku, jděte za ní, nevzdávejte se. Nebude to jednoduché, zvláště pokud jste na trhu noví, ale to to jde, inspirovat. Pokud od Vás začnou kopírovat Číňani, berte to jako poctu. Oni by se do žádných šuntů nepustili, hledají zaručeně úspěšný produkt.
  3. Nikdo z nás si nevybírá své začátky. Někdo má na růžích ustláno, někdo prošel trnitým keřem. Každopádně každý máme prostor pro uzdravení duše i těla, každý máme prostor pracovat na sobě a naopak svou strastiplnou cestou dokážeme i ostatním, že náš život má smysl a že dokážeme dávat i smysl druhým. Každé NE má své ANO, každé MÍNUS má své PLUS.
  4. Business je nestálý, nehledejte zkratky, pracujte tvrdě a buďte snílci /vizionáři. Jedině tak dokážete překonat příkoří dneška, aby jste se dostali k vítězství zítřka. Prožívejte každý moment a najděte si na každém propadu to správné poučení. Co je skvělé na tom být dole? Ze spodu je cesta již pouze NAHORU 🙂
  5. Hledejte své silné stránky, pracujte jako tým. Obklopte se lidmi, kteří Vám dokáží poradit, posunout Vás, nebojte se navazovat nové kontakty. Hledejte nové možnosti, strategie, postupy, technologie. Každá inovace může být plus i pro Vás.

Říkám si, že to nejdůležitější bylo přijít. I kdybych si odnesla jen jedinou věc, pak bude dobře. Měla jsem možnost potkat i nové lidi, kteří také pokyvovali hlavou a bylo vidět, že se jim celá akce moc líbila.

Díky a těšíme se na další!

Young always smiling mom of 2 boys . Finished her master degree at the Economical University in Brno (Czech Republic) country in the heart of Europe. Heading new life stage with a brand new role in my future life career. I have been working for student NGO AIESEC, playing accordion for 11 years, swimming as a competitive mono flip swimmer, singing in a teenage choir and joining different hobbies when any opportunity appeared. I love traveling and exploring new countries so that's why I have been studying abroad (Finland, Thailand), working abroad (Estonia) and daddy of my kids is from Venezuela :). I am a passionate dancer too. Now working for various projects, passionate about a vegan diet.

Tagged with: , , ,
Posted in Education, philosophy, Seminars, Learnings, Webinars, thoughts

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Teach your kids finance management
Share stories you like with your friends
Bookmark and Share
Without flashcards play and teach your kids
No Time For Flash Cards
June 2017
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
%d bloggers like this: